قالب وردپرس , پوسته وردپرس

قالب وردپرس

جستجو بین ۸۰۶ قالب رایگان وردپرس


  • بازدید: 776 بار تاکنون
  • تاریخ انتشار : ۹۵/۰۳/۱۷
  • دسته بندی : آموزش وردپرس

نسخه ۲.۰ افزونه WP ULike طی چند روز آینده منتشر میشه. تو این نسخه، تغییرات و ویژگی های فوق العاده زیادی رو خواهیم داشت که مهمترینش، اضافه شدن بخشی جدید با نام “آماره وردپرس یولایک” هست. این بخش، در حال حاضر از ۵ باکس تشکیل شده که خلاصه ای از وضعیت آماری لایک ها رو به صورت نمودارهای خطی، نمودار دایره ای و همچنین تحلیل جزئیات روزها، هفته ها و ماه ها -برای هر ۳ بخش مطالب، دیدگاه ها و فعالیت ها- ارائه میکنه. (البته قابلیت های ارائه شده در این بخش، فعلا به صورت آزمایشی هستند و آپشن های جدید هم به مرور اضافه میشن)

علاوه بر این، مهمترین تغییر بعدی وردپرس یولایک، بازنویسی مجدد هسته افزونه است! در این نسخه، توابع بخش نمایش و پردازش لایک ها، به طور کلی حذف و کل این سیستم تحت یک کلاس جدید، طراحی و بازنویسی شده است.
همچنین، دو ابزارک جدید “پرلایک ترین فعالیت ها” و “آخرین مطالب لایک شده توسط کاربر جاری” هم به سیستم اضافه شدند و همگی تحت یک بسته قرار گرفتند (چند مشکل ساده ای هم که در ابزارک “پرلایک ترین کاربران” وجود داشت، شناسایی و به طور کامل رفع شدند). آخرین مورد هم، اضافه شدن آپشن جدید “سفارشی سازی تمپلیت ها” است که با ارائه چند متغیر ساده، این امکان رو فراهم کرده تا قسمت های “باکس کاربران لایک کرده” و “افزودن فعالیت های بادی پرس” رو به سادگی ویرایش و شخصی سازی کنید.


نظرات

ارسال دیدگاه